Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arena Bulls’tan yeni kadro

Son yıllarda Türkiye’deki büyük turnuvaların en başarılı takımlarından biri olan Arena Bulls’ta kadro değişikliği gerçekleşti, ESL TR Şampiyonası öncesi takım hazırlıklarına yeni kadrosuyla başladı.

 

 

Genç ve başarılı oyuncular xfl0ud, sterben ve l0gicman bir süre önce takımdan ayrılmıştı. Tecrübeli isimler Key ve bishop önderliğinde yeni bir yapılanmaya giden takımın lideri yine Key olacak, bishop ise zaman zaman koç olarak görev aldığı takımda tekrar aktif oyunculuğa dönüş yapıyor.

Tecrübeli isimlerin yanına kadroya ilk eklenen isim, benim de TR CS’sinde beğenerek takip ettiğim, daha önce TR şampiyonluğu yaşamış russ oldu. Firepower noktasında takımın yükünü alacak oyuncu takımın en önemli transferi olarak dikkat çekiyor.

L0gicman’in gidişi sonrası main awp oyuncu ihtiyacını ise REOVA ile dolduracaklar. Son 2-3 yılını Amerika’da yaşarak ve Amerika’nın Tier 4-5 takımlarında mücadele ederek geçiren REOVA’nın TR’e dönüşü sonrası performansı merakla izlenecek.

Kadroya katılan son isim ise, uzun yıllardır farklı takımlarda zaman zaman gördüğümüz hatex. Benim için kapalı kutu. Oyuna ne kadar kendini verecek, ne kadar fark yaratacak merakla bekliyorum.

Key ve Bishop önderliğinde,  Arena Bulls 2020 yılında Türkiye’de gerçekleşecek turnuvaların yine favorilerinden biri olacaklardır. Ancak yeni takımın ne kadar uyumlu olduğunu bir süre izlemek lazım. Avrupa’da  ESEA Advanced Lig seviyelerinde görebiliriz.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment